Mağazanız var mı? Ürünlerinizi gelip görerek alabilir miyiz? 

Evet Mağazamız İstanbul Mecidiyeköy de bulunmaktadır. Çalışma saatlerimizde dilediğiniz zaman gelip görerek alabilirsiniz.

İpek Kirpik Uygulaması Kaç Saat Sürer?

İpek Kirpik Uygulaması istenilen uygulamaya göre ortalama olarak  60dk.-90dk. arasıdır.

New Life yapıştırıcılarınız arasında hangi farklar vardır?

GOLD :  1-2 saniye kuruma süresi ve 6-7 haftaya kadar dayanıklılık sağlar. yeni başlayanlar için önerilir.

SİLVER :  0.5 saniye kuruma süresi ve 7-8 haftaya kadar dayanıklılık sağlar. Daha profesyonel ve hızlı uygulama yapanlar için uygundur.

ROYAL : 0,2 saniye kuruma süresi ve 8-9 hatfaya kadar dayanıklılık sağlar. En hızlı takılan uygulamalar için bulunmaz bir üründür.

Beauty Wave ve Amino Lifting arasında ne farklar vardır? 

Beauty Wave  Kıvırma ve besleyici özellikleri olan 4 ayrı (kıvırma, sabitleme, vitamin, keratin) kıvırma uygulaması yaparken vitamin ve keratinle kirpikleri besler

kirpiklerin hacmini artırır.

Amino Lifting iki ayrı solüsyon (kıvırma, sabitleme) uygulamasıyla kıvırma işlemidir.

Kaş Laminasyonundaki amaç tam olarak nedir?

Kaşların duruşunu istenilen yöne durmasında sabitleme yaparken keratin, vitamin  ürünleriyle mümkün oldukca beslenmesini sağlamaktır.

Tüm Liftinglerde uygulama prosedür yada bekleme süreleri aynı mıdır?

Bilindiği  gibi  piyasada bir çok Lifting ürünleri vardır bazıları 2 solüsyonlu kıvırma ve sabitleme  yaparken bazıları ise extra keratin, vitamin gibi besleme özelliğine sahiptir. Bu sebeple bekleme süreleri her zaman Liftinglerin içeriğine bağlı değişir. Kötü bir sonuçla karşılaşmamak için ürünü almış olduğunuz firmadan uygulama videosu yada kullanımı ilgili bilgi istemeyi unutmayalım.

İpek Kirpik Uygulaması Kirpik döker mi ve Kendi Kirpiğime zarar verir mi?

Öncelikle kullanılan ürünlerin en kaliteli olmasına dikkat etmek gerekir. İpek Kirpik Uygulaması gerçek kirpiklere zarar vermez, bir insanın ortalama her gün  2-3 kirpiği doğal hayatın akışı olarak saçlarda ve kıllarda olduğu gibi dökülür. Uygulama yapılan kirpiklerde bu dökülenler arasındadır. Bu korkulacak bir durum değil normal bir sonuçtur.

İpek Kirpik Yapıştırıcımı 5 ay önce aldım, sadece 1 defa kullandım etkisini kaybetti mi? 

Kirpik uygulamalarında yapıştırıcının önemi büyüktür. Yapıştırıcının kalitesi veya gerçek verimi açıldıktan sonra yaz aylarında 1-1,5 ay içinde tüketilmesi gerekmektedir.

Kış Aylarında ise 1,5-2 ay içerisinde saklama şekillerine uygun muhafaza edilerek kullanılır. Aksi halde danışanların 1 hafta içerisinde dökülme şikayetlerini duymanız kaçınılmazdır.

İpek kirpikte  C ve D kıvrım arasındaki fark nedir?

ipek kirpikde C ve D söylenimleri kıvrımlarıdır. Bunları kısaca söyle tanımlayabilirz.

D kıvrım kirpik daha kıvrık bir yapıya sahiptir C kıvrım ise d’ye nazaran daha az kıvrımlı  doğal görünümlü yapıya sahiptir.

New Life Markası nasıl oluştu?

İpek Kirpik ve Kirpik Lifting uygulama malzemelerinde kaliteliürün yelpazesi oluşturmak istiyoruz.  Tüm müşterilerimizin aynı kalitede ürünlere ulaşması bizim en büyük hedefimizdir.

Piyasada bulunan bir çok İpek Kirpik Yapıştırıcısını denedim. Fakat uygulamalarım 1 hafta içinde dökülüyor? Sorun ve hata nerdedir?

Öncelikle bunu tek bir sebebe bağlamak doğru değildir. Yapıştırıcı kalitesinden eminsek, uygulama öncesi kirpikler ve çevresinde krem, makyaj gibi yağ bazlı ürünlerden temizlenmesi gerekir. Hatta uygulama yapan estetisyenin ellerine değerek zarar vereceğinden tüm yüzün temizlenmesinde fayda vardır.

İpek Kirpik Uygulaması Kaç Saat Sürer?

İpek Kirpik Uygulaması ortalama olarak 60dk.-90dk. arasıdır.