0

Salonumuzda ipek kirpik uygulaması yeni başlıyorsunuz;  hangi uzunlukları  ya da kıvrımda  önceliğiniz hangileri olmalı…

ipek kirpiklerde öncelikle o kadar fazla uzunluk  yada kıvrım seçeneği  var ki (C,D,CC,DD,B,L,M,Y) gibi özellikle bu işlemi salonunuza başladığınızda kafalar karışabiliyor.

Bunun en doğrusunu seçebilmek bulunmuş olduğunuz konumla çevreyle değişebilir. Bazılarına  doğal gelen, bazılarına   abartılı geldiği gibi bazısına ise yok denecek kadar az gelebiliyor. Veya standart kıvrım c, d arasında c kıvrımına doğal görünüm derken bazıları benim kirpiklerim bundan daha kıvrık diyebilir bu durumla hemen hemen tüm uzmanlar karşılaşmıştır.

Bu  sebeple salonunuz standart olan uzunluklar ve kıvrımları tercih etmeniz tüketimi kolaylaştırır. Dilerseniz mix kutuları tercih edebilir bununla müşteri portfoyünüzü  öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz de  6 boy D kıvrımı (8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18) ve 6 adet C kıvrımıyla (8, 9, 10, 11, 12, 13,14,15) gibi   ne yazık ki bundan  daha azı  her an istenecek duruşu görünüşü sağlamamıza engel olabilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0

ÜST